wybierz autora:
  • Wczoraj wybraliśmy się na koncert do Szkoły Muzycznej. Na miejscu mieliśmy możliwość obejrzenia różnych instrumentów i co najważniejsze posłuchaliśmy ich brzmienia. Był tam fortepian, klarnet, saksofon, skrzypce i akordeon. Na koniec bukietem kwiatów
    Relacja 2014-05-22, 16:33 | autor: Nika Maluchy
  • W sobotę nasze przedszkolaki uczestniczyły w zawodach zorganizowanych przez Przedszkole Nr 2 im. Kubusia Puchatka. Impreza odbyła się na Hali sportowej. Uroczystość uświetnił pokaz tańca towarzyskiego oraz występ mażoretek. Zabawy było co niemiara- rzuty piłką, slalom,
    Relacja 2014-05-22, 16:18 | autor: Nika Maluchy
  • Z okazji Dnia Bibliotekarza starsze maluchy odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną wręczając pracującym tam paniom kwiatka i dziękując za współpracę z naszym przedszkolem.
    Relacja 2014-05-22, 16:02 | autor: Nika Maluchy
  • W poniedziałek średniaki oddawały się twórczości artystycznej w pracowni przy ulicy Płockiej. Tworzyły dzieła w postaci bocianów, żab oraz pięknych ilustracji.
    Relacja 2014-05-14, 17:03 | autor: Nika Maluchy
  • W środę nasze najstarsze przedszkolaki wybrały się pod Urząd miasta, aby wraz z innymi świętować przystąpienia do Unii Europejskiej. Na miejscu usłyszały "Odę do radości" oraz miały możliwość "zwiedzenia": Hiszpanii, Belgii, Francji i Polski.
    Relacja 2014-05-14, 16:52 | autor: Nika Maluchy