wybierz autora:
  • Buzia Twoja uśmiechnięta, w dniu radosnym Twego święta Przyjmij proszę me życzenia, niech się spełnią Twe marzenia Ważna dzisiaj data taka, bo to przecież Dzień Chłopaka! Tak płynęły życzenia do wszystkich chłopaków z przedszkola w dniu ich święta. Oj,
    Relacja 2019-03-19, 12:31 | autor: Nika Maluchy
  • Radosna atmosfera panowała od samego rana w każdej grupie. Wszyscy chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby w tym dniu nasze małe panie czuły się wyjątkowe. Kulminacyjnym punktem tego święta było wręczenie własnoręcznie wykonanego kwiatka oraz słodkich
    Relacja 2019-03-10, 14:56 | autor: Nika Maluchy
  • W tym tygodniu zakończyły się w naszej placówce dwie akcje charytatywne. Przez cały miesiąc zbieraliśmy karmę dla psów i kotów zamieszkujących nasze miasto oraz maskotki i zabawki dla płońskiego szpitala.
    Relacja 2019-03-10, 14:48 | autor: Nika Maluchy
  • „Dbaj o język i mów poprawnie, ładnie, wyraźnie oraz dokładnie, bo kto nie ćwiczy często języka, ten się w mówieniu potem potyka”. W czwartek w ramach konkursu recytatorskiego nasze przedszkolaki świętowały Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego.
    Relacja 2019-03-10, 14:46 | autor: Nika Maluchy
  • 7 marca przedszkolaki uczestniczyły w spektaklu „O pchle co manier nie miała” w wykonaniu aktorów Teatru TAK.
    Relacja 2019-03-10, 14:42 | autor: Nika Maluchy